Najczęściej Zadawane Pytania

Aby przybliżyć Ci naszą pracę zebraliśmy najczęściej zadawane pytania od naszych Klientów i umieściliśmy je w FAQ – czyli w odpowiedziach na najczęściej zadawane pytania. Mamy nadzieje, że ułatwi Ci to decyzję w podjęciu z nami współpracy i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Jeżeli Twojego pytania nie ma poniżej, a chcesz uzyskać na nie odpowiedź napisz do nas na adres: biuro@spotide.pl

Ile będzie trwać stworzenie strony internetowej?

W większości przypadków stronę wykonujemy w ciągu 7 dni roboczych. Jeżeli jest to bardziej skomplikowany projekt czas realizacji może wydłużyć się do 10-12 dni roboczych.

Czy za stronę internetową zapłacę tylko raz?

Tak, płacisz tylko raz za wykonanie strony internetowej. Nie martw się, nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów. W cenie zawsze otrzymasz to co było przewidziane w projekcie.

Ile będzie kosztować strona internetowa?

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy specjalne zakresy cenowe tzw. Pakiety, dzięki którym z łatwością dobierzesz rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Możesz sprawdzić ceny tutaj Pakiety Strony Internetowych

Czy muszę zapłacić z góry za projekt strony internetowej?

W żadnym wypadku. Nigdy nie wymagamy płatności z góry! Po wstępnych ustaleniach i rozmowach, kiedy już wiemy jak będzie wyglądać, do czego służyć i jak działać strona www – wystawiamy fakturę zaliczkową na 30% wartości całej usługi projektu strony internetowej.

Po zakończeniu projektu i zatwierdzeniu przez Klienta, wystawiamy fakturę końcową na pozostałe 70% wartości całej usługi projektu strony internetowej i finalizujemy zlecenie.

W przypadku rezygnacji z naszych usług do 3 dni od rozpoczęcia projektu i zaksięgowania płatności zwracamy Ci całą kwotę zaliczki bez żadnych problemów. Po 3 dniach od zaksięgowania płatności oraz rozpoczęcia prac nad projektem zaliczka nie może zostać zwrócona, ponieważ podjęliśmy już pracę i poświęciliśmy nasz czas. Chyba uczciwe, prawda?

Ile będzie mnie kosztować utrzymanie strony www?

Strona WWW wymaga utrzymywania jej na serwerze po to aby była widoczna w internecie. Jest to roczna opłata wynosząca około 300zł netto. Zawsze uprzedzamy Cię o aktualnej cenie hostingu przed podjęciem prac.

Czy Serwer i Domena są moją własnością?

W przypadku braku wcześniej wykupionej domeny przez naszego Klienta, dokonujemy takiego zakupu za niego informując go o wszelkich kosztach, które kształtują się na poziomie 10zł netto za rejestracje domeny oraz 100zł netto za przedłużenie domeny na kolejny rok. Zawszę zostaniesz poinformowany o aktualnych cenach przed współpracą.

Jeżeli chodzi o hosting, na życzenie Klienta utrzymujemy Jego stronę www na naszych serwerach. W przypadku takim, że Klient życzy sobie aby strona była na jego serwerze lub zupełnie nowym zakupionym bezpośrednio dla Niego wtedy hosting jest jego własnością.

W przypadku takim, że Klient nie zna się na hostigu oraz wszelkiego rodzaju sposobach utrzymania strony www, całą sprawą zajmujemy się my osobiście za niego. Co to oznacza, Jego strona znajduje się u nas na serwerach, a my opiekujemy się nią od A do Z – nie zaprzątając Klientowi głowy kolejnym obowiązkiem.

Czy mogę sam edytować, dodawać i usuwać rzeczy na swojej stronie?

Oczywiście! Zawsze strony internetowe dla naszych Klientów przygotowujemy razem z idealnie do tego przystosowanym panelem administracyjnym, dzięki któremu Klient może administrować swoją stroną www, dodając wpisy/zdjęcia, dokonując zmian itd. z dowolnego miejsca na świecie oraz urządzenia (telefon,laptop,komputer).

Skąd mam wiedzieć co powinno znaleźć się na mojej stronie www?

Bez obaw! Każdy z naszych Klientów na początku współpracy jest dokładnie przez nas przepytany w związku ze stroną internetową. Pytamy do czego będzie służyć strona, czy to będzie strona firmowa, czy Klient chce się kontaktować z klientami za pośrednictwem strony www itd.

Zawsze doradzimy co będzie dla Ciebie najlepsze i to wdrożymy. Nie martw się, nie musisz wiedzieć wszystkiego – nasza w tym głowa, aby zapewnić Ci kompleksową usługę i doradzić w podjęciu decyzji.

Czy muszę sam/sama przygotować grafikę na stronę lub zdjęcia?

Ależ skąd. Wykonujemy strony internetowe od A do Z. Twoim zadaniem jest tylko przedstawić nam czego od nas oczekujesz. Realizacją zajmujemy się my, od grafiki po treści na stronie.

Mamy dostęp do ogromnej ilości branżowych zdjęć, oraz wykonujemy też zdjęcia samodzielnie na potrzeby projektu.

Nie ma Tutaj Twojego Pytania?

Napisz do nas maila! Dostaniesz od nas wyczerpującą odpowiedź na nurtujące Cię pytanie, a dodatkowo umieścimy je anonimowo w FAQ na naszej stronie, aby następna osoba miała łatwiej w podjęciu decyzji dzięki Twojemu pytaniu.

 

Wyślij